סוגי ביטוחים

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

 

נסיעה טובה מתחילה עם ביטוח נסיעות לחו"ל

 
כשמתכננים נסיעה לחו"ל, משקיעים את מרב המאמצים וחושבים על כל פרט ופרט: מה היעד, מהו מסלול הטיול, באיזה מלון נתגורר, איזה רכב נשכור ועוד.
קבלת טיפול רפואי בחו"ל כרוכה בהוצאה כספית גבוהה. לעיתים נדרש חילוץ, פינוי ממקום האירוע, אשפוז בבית חולים, תרופות, הטסה רפואית לארץ, ליווי ועוד. לכן, רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הצעד הבא בתכנון הטיול או הנופש. כך תוכלו ליהנות בראש שקט, תוך ידיעה שתוכלו לקבל שירותים רפואיים במקרה הצורך, ואם יאבד או יינזק מטענכם, תוכלו לקבל על כך פיצוי.

אנו מתמחים בביטוחים לאוכלוסיית הגמלאים ביניהם ארגונים גדולים כדוגמת גמלאי חברת החשמל, גמלאי בנק דיסקונט, גמלאי המשטרה והשב"ס, לקוחות ספא עולמי, דיירי דיור מוגן ועוד.

לקוחותינו נהנים ממגוון הטבות בתנאים ובכיסויים הניתנים בפוליסות, ממחירים מועדפים ומהכיסויים הרחבים ביותר עד לגבול אחריות מרבי אשר ללא הגבלה .
 
 • ביטוח נסיעות לאנשים בריאים – ניתן לבטח אנשים בריאים (שלא לוקחים תרופות באופן קבוע ואינם סובלים ממחלות כרוניות) מגיל 0 ועד 120.
 
 • ביטוח נסיעות מורחב הכולל כיסוי למצב רפואי קיים ו/או מחלות כרוניות – אנו עובדים עם מספר חברות ביטוח המציעות מגוון פוליסות, אשר בעזרתן ניתן להתאים לכל אדם את פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורו. אנו ממליצים לכל אדם הלוקח תרופות באופן קבוע ו/או סובל ממחלות כרוניות קיימות, להרחיב את כיסוי פוליסת הביטוח, כך שיקבל את הטיפול הנרחב ביותר במידה ויזדקק לו במהלך שהותו בחו"ל. ניתן לבטח מגיל 0 ועד 120.
 
 • ביטוח נסיעות מורחב לכיסוי מחלות לב – לאנשים אשר בעברם מחלות לב (התקפי לב, צנתור וכו'), אנו נשמח להציע את הפוליסה הכוללת ביותר בביטוח הנסיעה לחו"ל. כל הטיפולים שעשויים להידרש במהלך השהות בחו"ל יהיו מכוסים על ידי חברת הביטוח כגון: התערבות כירורגית, במידה ותידרש, כגון ניתוחים/צנתורים.
 
   
  • ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון – ניתן לבטח עד סוף שבוע 32 להריון תקין, שלא מוגדר כהריון בסיכון. לא כולל הוצאות לבדיקות שגרתיות. הכיסוי הוא עבור האם והוולד/ הפג עד בהתאם לתנאי הפולסיה.
  • הוצאות רפואיות עד שבוע 12 אשר התגלה לראשונה בחו"ל, הכיסוי הוא עד גבול תקרת אחריות .
   
  • ביטוח נסיעות לחו"ל עם הרחבה לספורט אתגרי וספורט חורף – ניתן לרכוש הרחבה לכיסוי פעילות ספורט אתגרי כגון: צלילה, רפטינג, סנפלינג, בנג'י, טיפוס וכו'.
  • ספורט חורף כגון: סקי, מזחלות, אופנועי שלג וכו'.
  • ענפי הפעיליות המוגדרות כספורט אתגרי וחורף ניתן לראות בחוברת הפוליסה.
   
  • ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים – אנשי עסקים המרבים בנסיעות לחו"ל, יכולים לרכוש פוליסה שנתית בהתאם לצרכיהם. אנו מציעים מספר מסלולי שהייה לבחירה.
   
  • ביטוח איתור חיפוש וחילוץ – יוצאים לטרקים מרוחקים? נוסעים לארצות המועדות לרעידות אדמה? מתכוונים לטייל לבד באיזורים יחודיים? תוספת איתור חיפוש וחילוץ מיועדת למקרים בהם נותק הקשר עם המבוטח והיא ניתנת ללא עלות .
   
  • ביטוח נסיעות לרוכבי אופניים- ללקוחות שטסים לחו"ל ולוקחים איתם את האופניים שלהם.
   

  ביטוח ביטול מכל סיבה

   
  ביטוח ביטול מכל סיבה שהיא, זהו ביטוח שבו הלקוח יכול לבטל מכל סיבה אישית שלו, ביטוח זה מיועד לכל מי שמעוניין לבטח את הוצאותיו למקרה שבו יחליט לבטל את הנסיעה. ניתן לרכוש את הביטוח עד 15 ימים מיום רכישת כרטיסי טיסה או שירותי תיירות נוספים מישראל לחו"ל.
  הפוליסה מאפשרת לך לבטח את הוצאותיך עבור הנסיעה לחו"ל ( כרטיס טיסה / שייט / חבילת נופש/ שירותי תיירות) למקרה שבו תחליט לבטל את הנסיעה.
  הפולסיה מכסה ביטול שבוצע על ידך בלבד, במהלך תקופת הביטוח המוגדרת בפוליסה ובכפוף לביטול כרטיס הטיסה הראשון מישראל לחו"ל.
  עלות הביטוח הינו 6 אחוז מגבוה החבילה שנרכשה ( טיסה , מלון וכדומה ) , החזר הוצאות בגין ביטול הנסיעה , בשיעור של עד 80 אחוז מהסכום הביטוח שנרכש ( עד 25,000 דולר )
   

  להפקת פולסיות ביטוח לחו"ל און לין לחץ כאן
   

  ביטוח בריאות

   
  ביטוח בריאות פרטי הוא ביטוח המיועד לתת מענה לצרכים הרפואיים שאינם מכוסים על ידי קופות החולים ואינם כלולים בסל הבריאות. בכל הנוגע לביטוח בריאות פרטי, כדאי לדאוג לעתיד כמה שיותר מוקדם, גם ובעיקר כשהמצב הרפואי תקין.
  אנו נשמח להרכיב עבורך סל ביטוח בריאות פרטי, הכולל כיסוי בריאותי מקיף לכל צורך, בארץ ובחו"ל. ביטוח בריאות הכולל כיסוי עבור ניתוחים, מחלות קשות, השתלות, תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות וביטוח סיעודי ומהווה השלמה לתוכניות הביטוח הרפואי של קופות החולים. אנו מאמינים שביטוח בריאות הוא ביטוח חובה וממליצים ללקוחותינו לדאוג להגנה הרחבה ביותר עבור בריאותם ובריאות בני משפחתם.

  אנו מציעים מגוון ביטוחי בריאות:
  • ביטוח תרופות, ניתוחים והשתלות – כשעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר, ההמתנה לקבלת הטיפול במערכת הבריאות הציבורית עשויה להיות ארוכה ומייגעת. בביטוח בריאות פרטי, ניתן לבחור את הרופא המטפל בארץ ( מתוך רשימת מנתחים שבהסדר) או בחו"ל על פי העדפה אישית. עלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים, ממומנות על ידי חברות הביטוח, בכפוף לתנאי הפולסיה .כמו כן, ישנו נספח רכישת תרופות שלא בסל הבריאות, תרופות העלולות להיות יקרות מאוד ואשר עשויות להציל חיים.
  • ביטוח מחלות קשות ותאונות – גילוי מחלה קשה או תאונה מהווה עומס כלכלי גדול בנוסף על שאר הקשיים הנלווים. מטרת הביטוח היא קבלת עזרה כלכלית משמעותית שכה זקוקים לה במקרה כזה. המבוטח יקבל סכום הנקבע מראש כפיצוי, ללא צורך בהוכחת הוצאות.
  • ביטוח בריאות לילדים – ניתן לבטח ילדים מרגע לידתם ועד גיל 18. גם ילדינו חשופים לסכנות בריאותיות / לתאונות, ועלינו לדאוג לשלומם ולבריאותם בצורה המקיפה ביותר. לכן, על מנת להבטיח מחיר אטרקטיבי לאורך זמן, אנו ממליצים להקדים לבטח.
   
  במצב סיעודי, אדם לא יכול לבצע פעולות בסיסיות באופן עצמאי וזקוק לסיוע. הטיפול הסיעודי יקר ולעיתים מתמשך לאורך זמן. ביטוח סיעודי יאפשר עזרה כלכלית חודשית בסכום הנקבע מראש. ניתן לרכישה מגיל 3 ועד 85. אנו ממליצים על רכישת הביטוח בגיל צעיר ככל האפשר. הפרמיה נקבעת לפי גיל הכניסה ונשארת לאורך כל חיי הפוליסה.
   
   

  ביטוח תאונות אישיות

   
  ביטוח תאונות אישיות מכסה אובדן כושר עבודה, נכות או מוות כתוצאה מתאונה בארץ או בחו"ל. שברים, כוויות, פיצוי סיעודי חד פעמי או פיצוי בגין ימי אשפוז. ניתן לבטח מגיל 3 ועד 80 (גיל כניסה מקסימלי לרכישה 74.5). גובה הפיצוי נקבע במועד הרכישה והפרמיה קבועה לפי גיל כניסה.

  ביטוח תיירים ועובדים זרים

   
  ביטוח עובדים זרים – נדרש על פי החוק לכל עובד זר אשר מועסק בארץ. הביטוח דומה בתכולתו לסל הבריאות הממלכתי ומכסה את המרכיבים הבאים: הוצאות אשפוז, שירותים אמבולטוריים, זכאות לתרופות עפ"י סל הבריאות, שירותי רופאים כלליים ומומחים, הזמנת ביקורי בית, טיפולי חירום לרפואת שיניים, שירותי רנטגן והדמיה ושירות אמבולנס לבית חולים. אנו מציעים ביטוח בעל כיסוי ביטוחי ורפואי רחב מבין הקיים כיום בענף הביטוח בישראל. נותנת השירותים הרפואיים בביטוח זה הינה קופת חולים כללית.

  ביטוח תיירים
  – מעניק לכל בעלי אשרת תייר ביטוח רפואי מקיף בתקופת שהותם בישראל. אנשים אלו יכולים להיות תיירים, דיפלומטים, סטודנטים או בני נוער אשר נמצאים בארץ בשליחויות, למטרות לימודים או בילוי, לספורטאים אשר משחקים בהרכב או קבוצה בכל סוג של ספורט ולבחורי ישיבה שהגיעו ארצה ללימודים וזקוקים לפוליסת ביטוח.

  ביטוח חיים

   
  ביטוח החיים מיועד להבטיח את רווחת המשפחה ויציבותה הכלכלית בזמנים קשים כגון: מוות, אובדן כושר עבודה או נכות. הפגיעה המשפחתית ביכולת הכלכלית בזמנים אלו היא קשה, וביטוח חיים יכול להעניק סכומים משמעותיים שדרושים לרווחת המשפחה, בעיקר בזמנים אלו.

  כתבי שירות

   
  ניתן לרכוש נספחים וכתבי שירות משלימים לביטוח הבריאות כגון: ליווי באשפוז, ליווי אישי רופא מומחה, נספח בריאות לאישה ועוד.

  ביטוח אלמנטרי – דירות, רכב, משכנתא ועוד

   
   

  ביטוח דירה

   

  ביתנו הוא השני בחשיבותו, לאחר משפחתנו. ביטוח הדירה נועד לשמור לנו עליו למקרה של פגיעה. ניתן לבטח ביטוח מבנה בנפרד, תכולה בנפרד או שילוב בין השניים.

  ביטוח מבנה
  ביטוח המבנה מכסה נזקים שיגרמו למבנה ולכל המתקנים הצמודים לו כתוצאה מסיכונים כמו שריפה, התפוצצות, שיטפון, רעידת אדמה ועוד.
  בביטוח מבנה ניתן לבחור לבטח נזקי מים עם שרברב הסדר, העובד עם החברה המבטחת (לרוב השתתפות עצמית נמוכה יותר), או לבטח עם שרברב פרטי, או לא לבטח כלל.
  סכום ביטוח המבנה נקבע לפי עלות בניית המבנה כפול מ"ר. כרגע החישוב הממוצע בבית משותף הוא 6,000 ש"ח למטר מרובע, ובבית פרטי 7,500 ש"ח למטר ברובע. במידה והדירה בנויה בסטנדרט גבוה מהממוצע, מומלץ לעדכן על מנת שערכו במקרה של נזק יהיה ריאלי. ניתן להוסיף שיעבוד לפוליסה למקרה של לקיחת משכנתא.


  ביטוח תכולה

  ביטוח התכולה מכסה נזקים שנגרמו לרכוש הנמצא בדירה כתוצאה מסיכונים כמו: שריפה, התפוצצות, שיטפון, גניבה ועוד..
  לביטוח התכולה ניתן להוסיף הרחבות כמו: כל הסיכונים לתכשיטים, דברי ערך ורכוש נייד וביטוח כל הסיכונים לתכולה (בכפוף להערכה של סוקר)
  חלק מחברות הביטוח מכסות, ללא תוספת תשלום, סכום של 20,000-30,000 ₪ כיסוי לנזק תאונתי לתכולה ובין 10%-20% מסכום ביטוח התכולה כיסוי לכל הסיכונים מהתכשיטים.
  על מנת לקבל פיצוי הוגן, המלצתנו להזמין סוקר שייתן שמאות ריאלית ועדכנית, שתשקף את הערך האמיתי של שווי התכולה.

  ביטוח אחראיות צד ג'
  הרחבה זאת קיימת בפוליסה ללא תוספת תשלום ומקנה תשלום לצד שלישי למקרה של נזק לרכוש, מוות, מחלה, פגיעה, ליקוי גופני, נפשי או שכלי.
  ההרחבה נועדה להגן על המבוטח מפני תביעה נזיקית שהתרחב בשטח הדירה או בסמוך לה בסכום גבוה (המוגבלת לסכום הנקוב בפוליסה שנרכשה)

  הרחבות נוספות אפשריות בביטוח הדירה:
  פעילות עסקית בדירה- במקרה ובדירה יש משרד, מרפאה, מכון יופי וסדנת יצירה ניתן לבטח, למקרה של נזק לצד ג' או לתכולה (עד 50,000) .
  תכולת כספת בבנק- כיסוי לאובדן או נזק לרכוש בכספת בבנק או בחברת כספות
  נזקי טרור- כיסוי לאובדן או נזק פיזי למבנה הדירה אם בוטח או לתכולה אם בוטחה, כתוצאה מפעולת טרור ומעל הסכום שהמבוטח יהיה זכאי לקבל מכוח חוק מס רכוש
  חבות מעבידים- כיסוי שניתן לעובדי משק הבית המועסקים אצל המבוטח, בגין נזק גוף או מחלה ומעל הסכום שאמור להיות משולם ע"י המוסד לביטוח לאומי
  דירה שאינה תפוסה- כיסוי לאבדן או נזק למבנה או לתכולה במקרה והדירה אינה תפוסה מעל 60 ימים מפריצה, שוד, זדון, הימלטות או דליפת מים. למעט נזק לכסף מזומן, תכשיטים, פרוות, פריטי זהב ודברי ערך אחרים
  .סכום ביטוח נוסף- השלמת ערך המבנה כולל הקרקע כמו שנמכר היום בשוק
  במידה ומבטחים מבנה בלבד, ובמבנה גרים דיירים, המלצתנו להוסיף סעיף בו הדיירים נחשבים צד ג' וויתור שיבוב לטובת השוכר, על מנת להגן על בעל הנכס מתביעות. יש לציין זאת בפנינו, כיסוי זה לא מגיע באופן אוטומטי.

  ביטוחי רכב

  ביטוח חובה
  ביטוח חובה מחויב על פי חוק, ואין לנסוע ברכב ללא ביטוח חובה בתוקף. הביטוח מכסה נזקי גוף לנוסעים ברכב ולהולכי רגל אשר מעורבים בתאונה, בלי קשר לזהות האשם בנזק. מחירי הביטוח כמעט זהים בין החברות והם נקבעים לפי סוג הרכב, גיל הנהג הצעיר הנוהג ברכב, היסטורית תביעות וקיום מערכת למניעת תאונות (כמו מוביליי לדוגמא).

  ביטוח צד ג'
  מכסה נזק לרכוש של הצד הנפגע בלבד(צד ג'), ללא כיסוי לנזק לרכוש המבוטח.

  ביטוח מקיף
  ביטוח מקיף מכסה נזקים לרכב המבוטח כגון: גניבה, תאונה, נזקי טבע (ברק, שטפון, סערה, ברד, אש).
  בנוסף פוליסת הביטוח יכולה לכלול מגוון הרחבות כגון:שרותי רכב וגרירה, שמשות, רכב חלופי, הגנה משפטית, צד ג' וכו'.

  חשוב להתאים את ביטוח הרכב לסוג הרכב, לגיל הנהגים ברכב וותק הנהיגה שלהם ולהיסטורית התביעות שלהם.
  בפוליסות יש השתתפות עצמית או שניתן לרכוש סעיף "ביטול השתתפות עצמית".


  נשמח לקבל פרטים ולתת הצעה